TOP-5 pomysłów na prezent do 50 zł dla koleżanki

Zbliżające się urodziny bądź imieniny koleżanki z pracy czy ze studiów to gorączkowy czas poszukiwania symbolicznego prezentu. W takich sytuacjach zazwyczaj kilka osób składa się na jeden prezent.  Co wybrać dysponując ograniczonym budżetem?

Czym się kierować wybierając prezent? 

Jednym z ważnych kryteriów jest z pewnością cena. Jeżeli jednak dysponujesz kwotą kilkudziesięciu złotych na pewno uda Ci się kupić coś więcej niż bombonierkę. Czym jeszcze kierować się wybierając prezent? Zastanów się, czy znasz zainteresowania osoby, której chcesz kupić prezent. Zwróć uwagę na to, o czym lubi rozmawiać lub w delikatny, nienachalny sposób postaraj się ją podpytać o jej hobby.

Nie bez znaczenia jest też relacja, która łączy Cię z obdarowywaną osobą – jeśli to koleżanka, która nie jest Ci bliska i tak naprawdę nie znasz jej zbyt dobrze lub wiąże Cię z nią bardzo formalna relacja, zdecyduj się raczej na poważny upominek (kolczyki, książka). Jeżeli zaś z obdarowywaną osobą łączą Cię mniej formalne więzi, możesz zdecydować się na zabawny prezent – np. kolorowe skarpetki.

TOP 5 prezentów do 50 zł

Poniżej lista najczęściej kupowanych prezentów. Żaden z nich nie kosztuje więcej niż 50 zł. Oto zawsze trafione TOP-5:

·       Zestaw kosmetyków

To prezent niezwykle praktyczny. W większości sklepów można wybierać spośród gotowych zestawów lub stworzyć zestaw samodzielnie. Druga opcja wydaje się wyjątkowo korzystna w sytuacji, gdy budżet przeznaczony na prezent ograniczony jest do 50 złotych. Nie wiesz, z jakiej linii kosmetyków korzysta Twoja koleżanka? Nic nie szkodzi. Bezpiecznym wyborem będzie peeling do ciała oraz balsam nawilżający.

·       Voucher na skorzystanie z wybranej usługi

Dysponując kwotą kilkudziesięciu złotych, można podarować voucher do gabinetu kosmetycznego, w tej kwocie mieszczą się rozmaite zabiegi na dłonie. Prezent powinien spodobać się zwłaszcza jeśli wiesz, że obdarowywana osoba lubi dbać o swój wygląd.

·       Zabawne, kolorowe skarpety

Im zabawniejsze, tym lepiej. Na topie są też skarpetki, które mimo że tworzą parę, wyglądają jak gdyby były zupełnie nie do pary. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowane osoby, zwłaszcza wtedy, gdy będzie miała gorszy dzień. Dodatkowo – to prawdziwy hit sezonu! Dla artystycznej duszy możesz wybrać zestaw ARTIST SET z oferty Many Mornings. To trzy komplety kolorowych skarpetek, które można nosić do pary, lub mieszać je z innymi.

·       Biżuteria

Biżuteria to prezent uniwersalny, który sprawdzi się na różne okazje. Co wybrać dysponując kwotą 50 złotych? Mogą to być delikatne kolczyki (mając w zanadrzu taki budżet można pokusić się nawet o kolczyki wykonane ze srebra) lub bransoletka, choć w przeciwieństwie do kolczyków, trudniej będzie znaleźć bransoletkę wykonaną ze srebrnego kruszcu.

·       Książka

Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować prezentem lubi czytać, książka wydaje się idealna jako upominek! Możesz zdecydować się na literaturę faktu, romans, poradnik… w tym przypadku opcji jest naprawdę sporo.

 

Kategorie
Pozostałe