Biżuteria srebrna – jaką wybrać?

Biżuteria srebrna to klasyk klasyków. Wpasuje się w każdy outfit, zawsze wygląda pięknie i zachwycająco. Można nią osiągnąć każdy zamierzony efekt. Kruszec ten nie dominuje swoim kolorem, dlatego ozdoby z niego wykonane nadają się do noszenia na co dzień. Jednakże po dodaniu kamieni szlachetnych może zamienić się w gwiazdę wieczoru. Srebro posiada w sobie wdzięk, który podbije każdą stylizację. Nie bez powodu często zostaje wybrane jako dodatek do stylizacji ślubnych. Jest to też kruszec na każdą kieszeń. Wybór biżuterii srebrnej jest obszerny, dlatego niezależnie od wieku, czy okazji, na pewno znajdzie się coś dla Ciebie.

Jak stworzyć zestaw biżuterii srebrnej?

Łączenie ze sobą biżuterii jest o tyle trudne, że istnieje cienka granica pomiędzy zbyt delikatnym, zanikającym efektem, a tym już przesadzonym. Najpopularniejsze są zestawy srebrnej biżuterii to te dwu- lub trzyczęściowe. Komplety zawierające dwa elementy to najczęściej naszyjnik plus kolczyki lub bransoletka. W takim przypadku dobrze, żeby jedna z tych rzeczy mocniej się odznaczała. Oczywiście przy jednoczesnym zachowaniu podobieństwa do drugiej ozdoby. Naszyjnik celebrytka, z delikatną cyrkonią perfekcyjnie połączy się z kolczykami zawierającymi większą ilość tych świecących kamieni. Odwrotnie działa to bardzo podobnie. Wybierając bogatszą kolię, kolczyki powinny być małe, pasujące motywem do ozdoby szyi. Zestawy trzyczęściowe takie jak bransoletka, naszyjnik i kolczyki powinny już raczej być podobnej wielkości. Jeżeli jednak decydujesz się na postawienie na coś mocniejszego, również powinien być to tylko jeden element. W tym przypadku najlepszym wyborem byłaby bogatsza bransoletka.

Biżuteria srebrna – dodatek dla każdego.

Z uwagi na delikatność jaką oddaje srebro jest to kruszec, który dostosuje się do każdego. Wybierając biżuterię srebrną dobrym pomysłem jest uzupełnienie nią stylizacji kolorowej. W bieli i szarościach ten metal szlachetny może się po prostu zagubić. W takim przypadku idealnym ratunkiem są lśniące kamienie szlachetne w dowolnym kolorze. Na rynku znajdziemy biżuterię wykonaną ze srebra w każdym stylu – tradycyjnym i zmodernizowanym. Dlatego też przeznaczona jest ona dla osób w każdym wieku.

Kategorie
Polecane