Dom w stylu amerykańskim

Chcesz przenieść klimat Nowego Jorku dp swojego domu? To bardzo proste, wystarczy kierować prostymi zasadami, a przeniesiesz domowników do „amerykańskiego snu”. Styl loftowy opiera się na minimalistycznych i surowych formach, które można zastosować w każdym pomieszczeniu.

Styl loftowy

Cały czas popularny styl loftowy we wnętrzach. W pierwszym odbiorze jest dość surowy, ale możemy sprawić by był przytulny i przyjemny w odbiorze. Z pewnością znajdzie zwolenników wśród osób, które cenią sobie elegancję i umiar. Przede wszystkim należy bazować na otwartych i jasnych przestrzeniach. Natomiast wyposażenie najlepiej w stylu przemysłowym. Dodatki idealnie będą pasować te wykonane z metalu, szkła, aluminium lub tworzyw sztucznych.

Oczywiście w nowo wybudowanym domu także stworzymy odpowiedni klimat, nie musi być to pofabryczny budynek. Jednak musi spełniać pewne warunki. A mianowicie chodzi tutaj o sufity, które powinny być nieco wyższe niż standardowe. Ta przestrzeń odgrywa bardzo dużą rolę. Natomiast do ogrzania takiej kubatury, a co doskonale będzie pasowało do stylu loftowego to ogrzewanie podłogowe, które znajdziesz tutaj https://www.warmah.pl/oferta/slaskie/tarnowskie-gory.html. Idealnie wpasuje się do wnętrza i nie zaburzy całości.

Bardzo ważne jest, aby było jak najwięcej światła. Doskonale sprawdzą się do tego duże okna ze szprosami. Bardzo ciekawy efekt uzyskamy w jednoprzestrzennych wnętrzach. Charakterystyczne dla tego stylu wykończenia z cegieł oraz beton. Świetnym rozwiązaniem jest wylewka maszynowa, która jest idealnie gładka i może stanowić gotowe wykończenie podłogi. Szeroką ofertę i profesjonalne usługi oferuje https://www.warmah.pl/.

Styl loftowy jest także kompatybilny z dodatkami w innym stylu. Bardzo dobrze komponuje się z akcesoriami w stylu glamour i klasycznym. Ponieważ bazą jest monochromatyczna podłoga i ściany to wszystkie dodatki nadają charakter wnętrzu. Mogą być kolorowe, błyszczące i całkiem ekstrawaganckie – to indywidualna sprawa.

Kategorie
Dom i Rodzina