Wypełniacze organiczne – niezawodny sposób na odmłodzenie i poprawę owalu twarzy

Pewne siebie, energiczne i przedsiębiorcze współczesne kobiety sukcesu – można by powiedzieć, że do szczęścia już nic im więcej nie potrzeba. Jednak życie na pełnych obrotach wiąże się z częstym stresem, brakiem czasu, ciągłym zapominaniem o własnych potrzebach, co nierzadko prowadzi do przyspieszenia efektów starzenia skóry. Na szczęście medycyna estetyczna dysponuje skutecznymi metodami odmładzania twarzy, które potrafią cofnąć skutki upływającego czasu. Za jedne z najskuteczniejszych uznaje się wypełniacze – są one mniej inwazyjne od chirurgii plastycznej, a przynoszą długotrwałe efekty.

Wypełniacze – na czym polega ich działanie?

Chyba każdy słyszał o kwasie hialuronowym – to najpopularniejszy i uznany za najbezpieczniejszy z wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. Działanie wypełniaczy polega na uzupełnianiu nimi ubytków w skórze powstałych na skutek starzenia. Wypełnienie zmarszczek oraz innych defektów na twarzy, wykonuje się w celu jej wymodelowania i odmłodzenia. Prawdziwą innowacją są wypełniacze organiczne, które bazują na naturalnych, przyjaznych dla skóry składnikach. Skutecznie wypełniają ubytki tkankowe, pobudzają wytwarzanie kolagenu oraz poprawiają nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry.

Neauvia Organic – bezpieczne wypełniacze organiczne

Linia wypełniaczy Neauvia Organic wyprodukowana została na bazie kwasu hialuronowego pochodzącego od niepatogennego dla człowieka szczepu bakterii Bacillus Subtilis. Naturalne pochodzenie tej substancji zwiększa bezpieczeństwo zabiegów oraz pozwala uniknąć reakcji alergicznych. Wolumetria z użyciem wypełniaczy organicznych rekomendowana jest przez specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie, gdzie można wypróbować jeden z trzech rewelacyjnych wypełniaczy z serii Neauvia Organic.

Neauvia Organic to preparaty dostosowane do różnych potrzeb skóry:

  • Neauvia Rheology – doskonale radzi sobie z usuwaniem pierwszych oznak starzenia skóry, oprócz kwasu hialuronowego, w składzie zawiera aminokwasy, które są głównymi składnikami kolagenu;
  • Neauvia Organic Stimulate – wypełniacz z domieszką 1% hydroksyapatytu, który ma zastosowanie w wypełnianiu ubytków tkanek oraz pobudzaniu produkcji kolagenu; zalecany w wolumetrii kości jarzmowych, poprawia gęstość i objętość tkanek;
  • Neauvia Organic Intense – zawiera najwyższe stężenie kwasu hialuronowego, znakomicie poprawia jakość skóry na twarzy, ale także na płatkach uszu czy ustach.

Wolumetria twarzy – jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa kilkanaście minut i jest wykonywany w znieczuleniu, dlatego jest bardzo komfortowy dla pacjenta. Indywidualnie dobrany wypełniacz organiczny wstrzykiwany jest pod skórę na wybranym obszarze zabiegowym. Po iniekcji wypełniacz jest precyzyjnie rozprowadzany w danym miejscu za pomocą delikatnego masażu. W ten sposób lekarz umiejętnie modeluje obszar poddawany terapii. To niezmiernie ważny element udanej wolumetrii twarzy, dlatego zawsze powinien ją wykonywać wykwalifikowany i doświadczony specjalista.

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie lekkiej opuchlizny i zaczerwienienia, ale nie przeszkadza to w powrocie do codziennej aktywności. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji skóry, zaleconej przez lekarza.

Efekty zabiegu:

  • wygładzenie skóry,
  • wypełnienie zmarszczek,
  • poprawienie owalu twarzy,
  • podniesienie opadających policzków,
  • wymodelowanie twarzy,
  • poprawienie asymetrii twarzy.

Na stronie Kliniki Miracki przeczytasz więcej na temat wszechstronnego zastosowania wypełniaczy organicznych: https://klinikamiracki.pl/

Kategorie
Uroda