Wyjazd z przyjaciółką do Spa – opcje w okolicach Poznania

Odrobiny relaksu potrzebuje każda kobieta, bez wyjątku. Warto więc zaprosić najlepszą przyjaciółkę i razem z nią spędzić odprężający czas w Spa. Wspólny pobyt w dobrze wyposażonym ośrodku to idealny sposób na poprawę samopoczucia, zregenerowanie ciała i udoskonalenie urody w doborowym towarzystwie oraz miłej atmosferze. Gdzie można spędzić tego rodzaju urlop w okolicach Poznania? Z jakich usług warto skorzystać?

Wypoczynek na basenie i strefie saun

Kąpiele w basenie to świetna zabawa, która jednocześnie poprawia kondycję fizyczną. Dzięki bogatemu wyposażeniu zbiorników w bicze wodne, przeciwprądy i gejzery, skorzystanie z masaży wodnych pozytywnie wpływa na krążenie. Niektóre hotele w Wielkopolsce z basenem oferują dostęp do specjalnej wody strukturyzowanej. Sprawia ona, że skóra staje się elastyczna, gładka oraz lepiej odżywiona. Podczas pobytu w Spa warto skorzystać także z saun, np. infared, fińskiej i łaźni parowej. Ich dobroczynne działanie łagodzi napięcie mięśni oraz dolegliwości bólowe, a także poprawia krążenie i dotlenia organizm. Razem z przyjaciółką zaznać można mocy naturalnych olejków eterycznych, które gwarantują napływ pozytywnej energii oraz wyciszenie umysłu.

Odprężenie i regeneracja dzięki lampom leczniczym

W pochmurne dni trudno o dostęp do naturalnego światła słonecznego. Aby odprężyć ciało i poprawić koloryt skóry, warto razem z przyjaciółką skorzystać z lamp oferowanych w strefie Wellness. Emitowane przez nie światło zbliżone jest do prawdziwego światła słonecznego, dzięki czemu pobudza organizm do produkcji odpowiedniej dawki witaminy D3. Zaledwie dwudziestominutowa sesja wystarcza, aby przyspieszyć spalanie tłuszczów, poprawić samopoczucie oraz opóźnić procesy starzenia. Podczas pobytu w Spa warto skorzystać także z kolagenowej terapii świetlnej odmładzającego i upiększającego zabiegu kosmetycznego. Pozwala on na naświetlenie ciała przy pomocy łagodnych fal światła czerwonego, usuwającego cellulit, rozstępy oraz zmarszczki.

Oczyszczanie i odmładzanie ciała

Hotele w okolicy Poznania oferują innowacyjne metody oczyszczania i odmładzania ciała – np. białe kąpiele jonowe. Do ich przeprowadzenia wykorzystywany jest odpowiedni system napowietrzania wody, który uwalnia pokaźne ilości jonów ujemnych przyczyniających się do przyspieszenia odnowy biologicznej organizmu. Pęcherzyki powietrza wnikają głęboko w pory skórne i ulegają rozpadowi, wytwarzając w ten sposób nieodczuwalny dla organizmu wzrost temperatury i ciśnienia lokalnego. Następuje wówczas efektywne oczyszczenie ciała z bakterii i martwego naskórka, a także lepsze odżywienie, wygładzenie i dotlenienie skóry.

Pobyt w Spa z przyjaciółką

Kobiety uwielbiają zabiegi pielęgnacyjne, przeprowadzane w towarzystwie blasku świec i wonnych olejków. Pobyt w profesjonalnym salonie to najlepsza okazja do odpoczynku od różnych codziennych trudów – zarówno tych związanych z pracą, jak i obowiązkami domowymi. Relaksu najlepiej zaznać z najbliższą osobą. Wybierając Spa w okolicach Poznania, warto więc zwrócić uwagę na możliwość wykupienia specjalnego pakietu dla przyjaciółek. Takie warunki oferuje Hotel Barczyzna (http://www.hotelbarczyzna.pl/). Pobyt w tamtejszej strefie Wellness regeneruje siły, pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz inicjuje przypływ energii. Wypad do ośrodka o miłej atmosferze oraz wysokim standardzie, będzie dla każdej kobiety wspaniałym doświadczeniem, dodatkowo zacieśniającym więzy międzyludzkie.

Kategorie
Polecane