Jak dobrać kolor lakieru hybrydowego do okazji?

Bardzo często przed ważną uroczystością lub imprezą kobiety decydują się na manicure hybrydowy. Bogactwo dostępnych odcieni i efektów pozwala na prawdziwe szaleństwo. Jak jednak dobrać kolor lakieru do okazji, by uniknąć przypadkowości i zyskać wyłącznie pochlebne opinie?

Fenomen lakierów hybrydowych

Od kilku lat lakiery hybrydowe stają się coraz bardziej popularne, stopniowo zajmując czołową pozycję wśród wszystkich dostępnych na rynku lakierów. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na trwałości i wyjątkowych właściwościach. Po prawidłowym przygotowaniu płytki paznokcia, nałożeniu bazy, lakieru, topu i utwardzeniu każdej kolejnej warstwy za pomocą specjalnej lampy UV lub LED, możemy cieszyć się nieskazitelnie pięknymi paznokciami nawet przez kilka tygodni. Nie musimy obawiać się również nieestetycznych odprysków, które mogą pojawiać się po pomalowaniu paznokci tradycyjnymi lakierami.

Oprócz trwałości, ochrony przed uszkodzeniami i zabezpieczeniem przed pogarszającymi końcowy efekt odpryskami, lakiery hybrydowe wyróżniają się mocną pigmentacją – dlatego też zapewniają dużo lepsze krycie niż zwykłe lakiery do paznokci. Górują również nad swoimi tradycyjnymi kolegami zakresem oferowanych możliwości stylizacji – za pomocą lakierów hybrydowych można tworzyć wiele różnorodnych zdobień lub modnych efektów, których odtworzenie na płytce pokrytej zwykłym lakierem jest po prostu niemożliwe. Finezyjne wzory i ozdoby tworzą z paznokci prawdziwe arcydzieła.

Kolor lakieru a rodzaj okazji

Wysokiej jakości lakiery hybrydowe można w wygodny, szybki i przyjemny sposób nabyć w sklepach internetowych. Oferowane na stronie https://www.blueskypolska.pl/ lakiery hybrydowe są dostępne w wielu interesujących odcieniach. Wśród najnowszych propozycji znajdziemy kolory pastelowe, nude, brokatowe, czerwone i różowe, które doskonale nadają się jako uzupełnienie stroju na konkretną okazję. Zanim wybierzesz dany odcień, upewnij się, czy zaplanowane wyjście ma charakter formalny, czy mniej zobowiązujący. W przypadku okazji o wysokim wymogu formalności, takich jak bankiety lub wesela, najlepiej sprawdzą się eleganckie odcienie koloru czerwonego lub delikatne barwy nude.

Jeśli jednak wybierasz się na imprezę taneczną w gronie znajomych lub rodziny, możesz pozwolić sobie na modne, brokatowe kolory lub rzucające się w oczy intensywne odcienie, na przykład neonowy róż. Oprócz charakteru i rodzaju okazji, zwróć uwagę na styl i kolor wybranej kreacji. Manicure hybrydowy powinien tworzyć z dodatkami, akcesoriami i całym strojem harmonijną kompozycję. Oczywiście może stać się mocnym akcentem stylizacji, jednak warto by barwa lakieru i sposób zdobienia płytki nie były przypadkowe. W ten sposób z pewnością wyróżnimy się z tłumu i usłyszymy wiele miłych komplementów.

Kategorie
Poradniki