Jak dobierać swetry do kobiecej figury?

Interesują Was dobrej jakości swetry na okres jesienno-zimowy?

Chcecie, aby wybrane elementy świetnie pasowały do Waszej figury? O czym należy pamiętać decydując się na konkretne bluzy lub swetry? O tym wszystkim przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

Warto podkreślić, że wyróżniamy kilka typów figur. Jedną z nich jest kształt gruszki, który charakteryzuje się wąskimi ramionami, niewielkim biustem, a także relatywnie szerokimi biodrami. Takie kobiety mają również dobrze zaznaczoną talię. W tej sytuacji najlepiej decydować się na swetry o dekolcie w tak zwaną łódkę. Dobrym rozwiązaniem są również golfy. Jaka długość będzie odpowiednia? Trzeba podkreślić, że najlepiej decydować się na swetry, które będą dopasowane w talii i sięgające tuż ponad linię bioder.

Niektóre kobiety mają figurę nieco chłopięcą. Takie sylwetki charakteryzują się stosunkowo wąskimi biodrami oraz relatywnie szerokimi ramionami. W takiej sytuacji najlepiej decydować się na swetry odpowiednio dopasowane do kształtu talii. Bardzo dobrym wyborem są elementy w delikatnej kolorystyce. Panie często decydują się zatem na swetry, które nieco wyrównują proporcje dotyczące sylwetki i sprawiają, że staje się ona bardziej kobieca.

Nie brakuje pań w Polsce, które posiadają figurę typu jabłko. Czym charakteryzuje się ten konkretny typ? Kobiety mają tylko nieznacznie zaznaczoną talię. Poza tym posiadają stosunkowo szerokie ramiona, biodra, a także okrągły brzuch. Nic więc dziwnego, że odpowiednio wybrane bluzy i swetry powinny zamaskować tego typu niedoskonałości urody. Co zatem wybrać? Bardzo dobrze sprawdzają się swetry z marszczeniami oraz zdobieniami w talii. Odpowiednim rozwiązaniem są również produkty o dekolcie w kształcie znaku V. Trzeba podkreślić, że w tej sytuacji należy też unikać golfów, które powodują efekty odwrotne od zamierzonych.

Posiadacie figurę klepsydry? Macie wcięcie w talii, krągłe biodra oraz stosunkowo dużych rozmiarów biust? Jakie bluzy czy swetry wybrać? Trzeba podkreślić, że najlepiej decydować się na produkty bardzo przylegające do ciała o dekolcie w formie litery V. Niezłym rozwiązaniem są też swetry nieco rozszerzane ku dołowi. Możecie również decydować się na elementy wiązane w pasie.

Kategorie
Moda