Wybór zakup odpowiedniego wózka spacerowego

Wózek wielofunkcyjny Anex Sport

Odpowiedni wózek, to podstawa dla aktywnego rodzica i rosnącego niemowlaka.

Jego wybór nie jest sprawą łatwą, ponieważ na rynku dostępnych jest szereg różnorodnych wózków, a każdy z nich odznacza się wieloma zaletami, dlatego też trudno dokonać właściwego wyboru. Przed zakupem ważne jest ustalenie dostępnych środków pieniężnych, które rodzice mogą przeznaczyć na kupno wózka, a ceny sięgają od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Ważnymi czynnikami są także czy wózek jest bezpieczny, czy jest odpowiednio funkcjonalny, czy posiada wygodne dla dziecka siedzisko, regulowane oparcie oraz czy będzie wygodny w prowadzeniu.

Atrakcyjnym wózkiem brytyjskiego producenta, jest wózek Joie Mytrax. Jest to wózek solidny, który nadaje się do stworzenia systemu podróżnego 3 w 1. Do wózka można dopasować foteliki samochodowe od 0-13kg, takie jak: Maxi Cosi, Cybex, czy BeSafe. Wózek Joie Mytrax posiada tradycyjne, amortyzowane i pompowane koła, jest wózkiem przeznaczonym na trudny teren, idealnie sprawdzi się na żwirowych nawierzchniach, jak i miejskich wysokich chodnikach i podejściach.

Wózek Mytrax posiada jedną z największych zalet, którą jest składanie go do kompaktowych rozmiarów. Wystarczy pociągnąć za rączkę wózka, by go złożyć wraz siedziskiem, w tym kształcie może pełnić funkcję mobilnej walizki na kółkach. Zaletą wózka Joie Mytrax, jest regulowana, teleskopowa rączka, którą reguluje się odpowiednio do osoby prowadzącej wózek. Regulacji podlega także oparcie wózka, które można regulować do pięciu pozycji.

Przy wózku znajduje się także uchwyt na kubek, co jest na pewno wygodne dla osoby prowadzącej wózek, która nie musi rezygnować z ulubionego napoju podczas spaceru. Regulowany jest także podnóżek, co jest przydatne dla większego malucha. Z kolei budka wózka jest wygodna i szeroka, ze wszytą siatką wentylacyjną, która dba o odpowiednią cyrkulację powietrza w wózku. Wózek Joie Mytrax wyposażony jest w zdejmowaną tapicerkę, którą można czyścić, a nawet prać. Wózek dostępny jest w kilku modnych kolorach.

Kategorie
Dom i Rodzina