Głośniki i podgrzewanie fotela masującego – potrzebne, czy to tylko zbędne gadżet?

Czy połączenie atrakcyjnej ceny wyposażenia z funkcjonalnościami linii premium jest możliwe? W dalszej części materiału chętnie przedstawimy kilka interesujących propozycji, które udowodnią, że fotele masujące mogą posiadać ciekawe gadżety, oferując jednocześnie satysfakcjonujące warunki inwestycji. 

 

Głośniki i podgrzewane siedzisko cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Skupimy się więc na modelach, które zapewniają klientom tego typu dodatki. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Fotele do masażu wyposażone w głośniki i możliwością podłączenia smartfona

Masaż to wyjątkowo forma relaksu. Pozwala nam zregenerować zmęczony organizm i ukoić nerwy. Co, jeśli dodamy do tego muzykę relaksacyjną? Jest to bez dwóch zdań oferta nie do odrzucenia. Fotele masujące dostępne w ofercie Rest Lords dysponują wbudowanymi głośnikami i modułami bluetooth, dzięki którym można w prosty i szybki sposób połączyć swój smartfon z oprogramowaniem dostępnym w fotelu. Po kilku sekundach, z głośników wbudowanych przy zagłówku będzie lecieć wybrana playlista. 

 

Co ciekawe, jest to rozwiązanie wykorzystywane w bardziej budżetowych konstrukcjach, do których należą m.in. Massaggio Bello, Piccolo, czy chociażby model Ricco. Są to produkty dostępne w cenach od 3, do 5 tysięcy złotych. 

 

Moduł bluetooth został jednak wykorzystany również w fotelu Massaggio Stravagante. Jest to asortyment z wyższej półki, gdyż jego cena znajduje się na poziomie 18 tysięcy złotych. Nie posiada on jednak głośników, a jedynie możliwość podłączenia słuchawek. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że słuchając muzyki, podcastów lub audiobooków, nie będziecie przeszkadzać pozostałym lokatorom lub osobom znajdującym się w pomieszczeniu. 

Podgrzewanie siedziska, czyli relaks zimową porą

Wracając z pracy lub spaceru w zimę, gdy temperatura powietrza sięga poniżej zera, zazwyczaj chcemy czym prędzej ogrzać się w ciepłych pomieszczeniach. Jeśli lokatorzy mają dostęp do kominków opalanych drewnem, z pewnością chętnie skorzystają z ich możliwości. Co, jeśli powiemy Wam, że może być jeszcze przyjemniej? Wyobraźcie sobie masaż z podgrzewanym siedziskiem lub oparciem fotela masującego przy gorącej herbacie, czekoladzie lub grzańcu. 

 

Systemu ogrzewania pleców i stóp (które marzną zazwyczaj najszybciej i najmocniej) nie mogło zabraknąć w takich modelach jak prestiżowy Fujiiryoki JP1000. Jego cena wynosi jednak 32700 zł. Spokojnie! Tańsze konstrukcje również mogą zapewnić Wam taki komfort. Wystarczy spojrzeć m.in. na Massaggio Eccellente, Stravagante i Esclusivo. Są one dostępne w cenach między 9-15 tys. zł. Ogrzewają jednak jedynie oparcie do maksymalnej temperatury 40 stopni Celsjusza. 

 

Klienci wybierający tańsze modele, również mogą poczuć magię ogrzewania przez fotele do masażu. Massaggio Ricco, którego cena wynosi niecałe 4 tys. zł, oferuje podgrzewany masażer szyi i karku. Jest to mniejszy zakres, niż w przypadku droższych konstrukcji, lecz na pewno również zaskoczy użytkowników poziomem przyjemności.

Kategorie
Pozostałe