Czy warto zabrać drugą połówkę na randkę do teatru?

Teatr to miejsce szczególne. Miejsce, w którym tworzy się sztukę, w którym sztuka tworzy nas oraz miejsce, w którym pachnie specyficzną rozrywką. Wyjątkową, niepowtarzalną i magiczną. Czy jest to miejsce randki? Miejsce, do którego zabierzesz dziewczynę, kobietę, żonę lub kochankę? Niewątpliwie powinno takim być! Bo sztuka nie musi być nudna.

Do teatru? Ale nudziarz!

Chciałoby się napisać: skoro tak mówi, to nie jest warta zainteresowania i byłaby to prawda, choć może kwestie estetyczne mogłyby zaoponować. To samo tyczy się z resztą odwrotnych stron, żeby nie było… Teatr to miejsce doskonałe na randkę. Niewiele różni się od kina, a romantycznej atmosfery nie psuje siorbanie i szmer ręki w popcornie oraz chrupanie chipsów kukurydzianych. To miejsce szczególnie chronione przed zachowaniami nielicującymi z powagą, a jednocześnie niepozbawione lekkości i przyjemności. Takiej ludzkiej.

Na co do teatru?

Z pewnością jednak teatr może być sztuką wyższą. Zupełnie jak kino, lecz ono częściej jest niższą, niż teatr wyższą i na odwrót. Przed zaproszeniem drugiej połówki do teatru na randkę warto byłoby się co nieco przygotować. Wybrać taki spektakl który trafi w jej gusta, zdecydować się na taki teatr, który ona lubi. A może wybrać aktorów, którzy spodobają jej (tej osobie) szczególnie? Możliwości jest wiele i daje je niejeden warszawski teatr.

A potem…

Teatr Komedia to też doskonałe miejsce na randkę z innego powodu. Zaraz po spektaklu, który zwykle jest dość późno, można odprowadzić dziewczynę za rękę do domu lub iść razem żywo mając w pamięci to, co zobaczyliśmy. Dyskutować o tym, szukać porozumienia, ale także weryfikować – to na jednej z pierwszych randek – czy dana osoba jest w stanie sprostać naszym intelektualnym wymaganiom. Bo niedopasowanie do największy dramat…

Pójście do teatru jest doskonałym pomysłem na randkę i coraz częściej właśnie takim miejscem się staje. Ubieramy się wówczas elegancko, zakładamy najlepsze ubrania i idziemy w miejsce kultury, by stać się kimś lepszym. Być może z kimś lepszym…

Kategorie
Pozostałe